יום המשפחה

יום המשפחה קרב ובא, הילדים יחזרו מבית ספר /מהגנים עם ברכות יפות שהכינו במיוחד. בחנויות הפרחים ישתרע תור ארוך במיוחד של אנשים שיקנו זרים וכל משפחה בדרך המיוחדת שלה תחגוג את יום המשפחה:

מה הוא יום המשפחה
יום המשפחה הוא מועד המצוין בישראל ובמדינות נוספות בעולם. בישראל הוא מצוין בל' בשבט, התאריך שבו נפטרה הנרייטה סולד אשר הקימה את ההסתדרות הציונית הדסה, ארגון הנשים הציוניות וכונתה "אם הילדים". יום זה בא להדגיש את הקשר בין בני המשפחה. במרוצת השנים ניתנה למושג "משפחה" משמעות נרחבת יותר לפיה יחידה משפחתית היא קבוצה חברתית של שני אנשים או יותר המזהים את עצמם כקשורים זה לזה. התפיסה המסורתית של משפחה שכללה טיפוס אידיאלי של משפחה הכולל זוג נשוי עם ילדים לאט לאט נעלמת. בעולם המודרני שבו ערך המשפחה עומד בסימן שאלה יומיומי מול הרצון להגשמה עצמית ומוביליות חברתית קיים צורך לחזק את אותה יחידה משפחתית.

השנה אנו מפיקים הרצאה חדשה ליום המשפחה – אין דרך טובה יותר לציין את החג מאשר לשמוע הרצאה מעניינת של מקה על תקשורת עם ילדים.

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support