צור קשר     בלוג   |   לקוחות   |   כתבו עלינו   |   וידאו

הפקת אירועים    |   הפקות אירועים    |   ימי הולדת    |   קייטנות    |   הצגות ילדים    |   כפר הליטנים    |   מילקי ומילקיטו    |   גלרייה
רישום לקייטנת
קריית עתידים
רישום לקייטנת
ילדי מגדל
הפקת אירועים
הפקת אירועי חברה
אירועי קונספט
הפקת ימי כיף
הפקת ימי הולדת
הפקת קייטנות
הצגות לילדים
מילקי ומילקיטו
כפר הליטנים
הצגות בקניונים
ימי הולדת לילדים
יום הולדת ספיידרמן
יום הולדת נסיכה
יום הולדת הישרדות
יום הולדת עמי ותמי
יום הולדת דימיון
יום הולדת ילדי הפרא
יום הולדת עושר
יום הולדת טעמים
קייטנות
קייטנות פתוחות
קייטנות לחברות
אודות
פרופיל חברה
כתבו עלינו
גלריית תמונות
גלריית וידאו
לקוחות
יצירת קשר
     
פרופיל חברה
אודות   |   פרופיל חברה   |   כתבו עלינו   |   לקוחות   |   גלרית תמונות
"מילקי ומילקיטו הפקות" הינה חברת הפקות אירועים מובילה בעולם הילדים. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי זוג בחיים וזוג על הבמה, שרון ומקה קטן, או בשם המקצועי, מילקי ומילקיטו. החברה חרטה על דגלה הפקה של רגעים מאושרים, קטנים וגם לגדולים, מהפרט הכי חשוב ועד פרטי הפרטים הקטנים.

מי אנחנו ?
שרון רוטמן-קטן, בעלת תואר ראשון בחנ"מ וגננת מוסמכת, הלא היא מילקי בכבודה ובעצמה, הרוח היצירתית מאחורי האירועים וההצגות המופקות בחברה. מקה קטן, מר מילקיטו, הינו מרצה בנושאי תקשורת, ילדים, זוגיות, עסקים ועוד. מקה הופיע בפינה קבועה בתכנית "'אודטה"' במשך שלוש שנים בנושאי יעוץ תקשורת בינאישית תוך התמקדות בחינוך ילדים.

מה מייחד אותנו ?
אנשי הפקה מקצוענים, אשר מחויבים להפקה בלתי מתפשרת של אירוע איכותי, אסתטי ומלא בכל טוב, כל זאת כמובן בהתאם לבקשות, ציפיות וחלומות הלקוח. בחברת "מילקי ומילקיטו הפקות" מנהלים ועובדים איכותיים ביותר, אשר מוינו ונבחרו בקפידה רבה והמשותף לכולם הוא שמחת החיים, החיוך ובראש מעייניהם החובה והזכות: להפיק עבורכם רגעים מאושרים. כל אירוע של החברה הוא בעל גוון הייחודי ל"מילקי ומילקיטו הפקות", החל מהמפעילים, הליצנים, השחקנים, המדריכים ואנשי הבמה מאחורי הקלעים – כולם מקבלים הכשרה ייחודית מבעלי החברה, וכך למעשה נוצרת באירועים שלנו אווירת צוות מקצועית וחמה המורגשת לאורך כל האירוע ומשפיעה כמובן על הצלחתו.

אירועים לילדים – התמחות החברה
בחברת "מילקי ומילקיטו הפקות" יודעים שצריך להכיר את הילדים בשביל לרתק אותם, בשביל לאתגר אותם ובעיקר להפוך אותם מאושרים - וזה התפקיד שלנו ! אירועי החברה מספקים מענה לטווח גילאים רחב, כאשר ממוקדים על פי גילאים שונים גם במהלך אותו אירוע, וכפועל יוצא כל אחד ייהנה באירוע.

אנו לוקחים ילדים ברצינות!
תמיד מחדשים ומגוונים בתכניות האירוע ובכך נותנים לכל לקוח את הפתרונות לאופי האירוע, באמצעות רעיונות והצעות לתכנית אירוע שתתאים במיוחד לצרכי הלקוח ואופיו. ל"מילקי ומילקיטו הפקות" תיאטרון איכותי והקפדה על יישום של כלים בתקשורת בינאישית, אשר מפיקים בכל אירוע את התוצאה הבלתי נשכחת: ילדים מרותקים, נהנים ומוקסמים שבסוף שואלים מתי יהיה האירוע הבא של "מילקי ומילקיטו".

הפקות החברה
חברת "מילקי ומילקיטו הפקות" הפיקה קלטת DVD לילדים: "מילקי ומילקיטו נוסעים לשמשהו". שירי הקלטת מככבים באירועי החברה השונים, ביניהם ימי הולדת, ובנוסף השירים הושמעו במשך חצי שנה בערוץ הקטנטנים בכבלים "הופ" ובנישה של מילקי ומילקיטו באתר "הופ" באינטרנט. כמו כן, החברה הפיקה וביימה הצגת הילדים: "מילקי ומילקיטו בארץ הלייטנים" – ההצגה שמה דגש על מסרים חינוכיים ועל חשיבות העזרה לזולת וחברות. בהצגה צוות של שישה שחקנים מוכשרים, תפאורה והלבשה מושקעים ואולמות מלאים. לאחרונה הצטרפו לחברת "מילקי ומילקיטו הפקות" חברות בת נוספות, מהטובות בתחום ההפקות.

תמהיל לקוחות
עם לקוחותינו העסקיים נמנות חברות מובילות במשק מתחומים שונים כגון: אמדוקס, אפלייד מטריאלס, ברק 013, סלקום, צ'ק פוינט, סנדיסק, איתוראן, קווי זהב, פלאפון, האנוביט , RSA , סאנופי אוונטס, טלרד, מקורות , בינת, שיכון ובינוי Freescale ועוד. אליהם מצטרפים עוד מאות הורים ואלפי ילדים מאירועים פרטים, הצגות וקייטנות החברה. נשמח לצרף גם אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים.

ראשי
בלוג
וידאו
חנות
כתבו עלינו
אודות
גלריה
פרופיל חברה
לקוחות
צור קשר
הפקות אירועים
הפקת אירועים לחברות
פסטיבלים ואירועי קונספט
הפקת ימי כיף
הפקת קייטנות
הפקת ימי הולדת
רגעים מאושרים
הפקות לפורים
הפקות לחנוכה
הפקות לט"ו בשבט
ימי הולדת
יום הולדת הישרדות
יום הולדת נסיכה
יום הולדת דמיון
ילדי הפרא
רגע של עושר
יום הולדת עמי ותמי
יום הולדת ספיידרמן
רגע של טעמים
הפקת הצגות
הצגות בהפקת מקור
הצגות בקניונים
הצגות כפר הליטנים
קייטנות
קייטנות לחברות
קייטנות לקהל הרחב
כפר הליטנים
גאוני הליטן
גנדרנית הליטנית
יללני הליטן
אקולוגי הליטן
קופצני הליטן
זללני הליטן

  
  
כל הזכויות שמורות למילקי ומילקיטו בע"מ , ת.ד. 13284 תל אביב, טלפון: 03-6479605 072-2500811 פקס: 072-2500810
עיצוב האתר ע"י     |     קידום אתרים - SEPrism.com    |     יועץ עסקי