פרופיל חברה

"מילקי ומילקיטו הפקות" הינה חברת הפקות אירועים מובילה בעולם הילדים. החברה הוקמה בשנת 1999 על ידי זוג בחיים וזוג על הבמה, שרון ומקה קטן, או בשם המקצועי, מילקי ומילקיטו. החברה חרטה על דגלה הפקה של רגעים מאושרים, קטנים וגם לגדולים, מהפרט הכי חשוב ועד פרטי הפרטים הקטנים. 

מי אנחנו ? 
שרון רוטמן-קטן, בעלת תואר ראשון בחנ"מ וגננת מוסמכת, הלא היא מילקי בכבודה ובעצמה, הרוח היצירתית מאחורי האירועים וההצגות המופקות בחברה. מקה קטן, מר מילקיטו, הינו מרצה בנושאי תקשורת, ילדים, זוגיות, עסקים ועוד. מקה הופיע בפינה קבועה בתכנית "'אודטה"' במשך שלוש שנים בנושאי יעוץ תקשורת בינאישית תוך התמקדות בחינוך ילדים. 

מה מייחד אותנו ? 
אנשי הפקה מקצוענים, אשר מחויבים להפקה בלתי מתפשרת של אירוע איכותי, אסתטי ומלא בכל טוב, כל זאת כמובן בהתאם לבקשות, ציפיות וחלומות הלקוח. בחברת "מילקי ומילקיטו הפקות" מנהלים ועובדים איכותיים ביותר, אשר מוינו ונבחרו בקפידה רבה והמשותף לכולם הוא שמחת החיים, החיוך ובראש מעייניהם החובה והזכות: להפיק עבורכם רגעים מאושרים. כל אירוע של החברה הוא בעל גוון הייחודי ל"מילקי ומילקיטו הפקות", החל מהמפעילים, הליצנים, השחקנים, המדריכים ואנשי הבמה מאחורי הקלעים – כולם מקבלים הכשרה ייחודית מבעלי החברה, וכך למעשה נוצרת באירועים שלנו אווירת צוות מקצועית וחמה המורגשת לאורך כל האירוע ומשפיעה כמובן על הצלחתו. 

אירועים לילדים – התמחות החברה 
בחברת "מילקי ומילקיטו הפקות" יודעים שצריך להכיר את הילדים בשביל לרתק אותם, בשביל לאתגר אותם ובעיקר להפוך אותם מאושרים – וזה התפקיד שלנו ! אירועי החברה מספקים מענה לטווח גילאים רחב, כאשר ממוקדים על פי גילאים שונים גם במהלך אותו אירוע, וכפועל יוצא כל אחד ייהנה באירוע. 

אנו לוקחים ילדים ברצינות! 
תמיד מחדשים ומגוונים בתכניות האירוע ובכך נותנים לכל לקוח את הפתרונות לאופי האירוע, באמצעות רעיונות והצעות לתכנית אירוע שתתאים במיוחד לצרכי הלקוח ואופיו. ל"מילקי ומילקיטו הפקות" תיאטרון איכותי והקפדה על יישום של כלים בתקשורת בינאישית, אשר מפיקים בכל אירוע את התוצאה הבלתי נשכחת: ילדים מרותקים, נהנים ומוקסמים שבסוף שואלים מתי יהיה האירוע הבא של "מילקי ומילקיטו". 

הפקות החברה 
חברת "מילקי ומילקיטו הפקות" הפיקה קלטת DVD לילדים: "מילקי ומילקיטו נוסעים לשמשהו". שירי הקלטת מככבים באירועי החברה השונים, ביניהם ימי הולדת, ובנוסף השירים הושמעו במשך חצי שנה בערוץ הקטנטנים בכבלים "הופ" ובנישה של מילקי ומילקיטו באתר "הופ" באינטרנט. כמו כן, החברה הפיקה וביימה הצגת הילדים: "מילקי ומילקיטו בארץ הלייטנים" – ההצגה שמה דגש על מסרים חינוכיים ועל חשיבות העזרה לזולת וחברות. בהצגה צוות של שישה שחקנים מוכשרים, תפאורה והלבשה מושקעים ואולמות מלאים. לאחרונה הצטרפו לחברת "מילקי ומילקיטו הפקות" חברות בת נוספות, מהטובות בתחום ההפקות. 

תמהיל לקוחות 
עם לקוחותינו העסקיים נמנות חברות מובילות במשק מתחומים שונים כגון: אמדוקס, אפלייד מטריאלס, ברק 013, סלקום, צ'ק פוינט, סנדיסק, איתוראן, קווי זהב, פלאפון, האנוביט , RSA , סאנופי אוונטס, טלרד, מקורות , בינת, שיכון ובינוי Freescale ועוד. אליהם מצטרפים עוד מאות הורים ואלפי ילדים מאירועים פרטים, הצגות וקייטנות החברה. נשמח לצרף גם אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים.

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support